EKONOMİ

Yerel ekonomi sistemi hakkında güncel bilgiler ve gelişmeler.

EKONOMİ

FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!

12.7.2019

Kurulduğu günden bu yana sabit ve dar gelirli ailelerin ev hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, teslimatları erkene çekerek yine çok konuşulacak bir kampanyaya imza attı. FuzulEv başlattığı yeni kampanyada ev teslimlerinin Türkiye’de bugüne kadar yapılacak en erken teslimler olduğunu duyurdu. Sınırlı kontenjana sahip kampanya 31 Temmuz’da sona erecek.

DEVAMINI OKU
EKONOMİ

Olguner Ailesi Ev Sahibi Oldu. Şimdi Sıra Sizde!

13.6.2019

Ev sahibi olmanın en kolay yolu FPK sistemi ile FuzulEv'e kayıt olan Olguner ailesi, kendi bütçesine göre belirlediği taksitlerle 3. ayda ev sahibi oldu! Zahide Yetiş ile birlikte Olguner ailesini faizsiz, peşinatsız, kredisiz olarak aldıkları yeni evlerinde ziyaret ettik. Şimdi size en yakın FuzulEv şubesine giderek ya da 444 63 13'ü arayarak FuzulEv'in Faizsiz, Peşinatsız ve Kredisiz ev alma sistemiyle tanışın!

DEVAMINI OKU
EKONOMİ

Günde 14 TL'ye Bile Ev Sahibi Olabilirsiniz!

23.5.2019

FPK sistemiyle dar ve orta gelirli vatandaşların ev sahibi olmalarına katkı sağlayan FuzulEv, faizsiz, peşinatsız şekilde kredi ödemeleri olmaksızın da ev sahibi olunabileceğini ortaya koyuyor. FPK ile Günde 14 TL’ye Ev Sahibi Olabilirsiniz.

DEVAMINI OKU
EKONOMİ

Türkiye Bağlamında İslami Finansın Mevcut Durumu ve Gelişimi

24.4.2019

1975 yılında faaliyete geçen İslami Finans Bankası, ekonomideki risk paylaşımına ve reel varlıklara dayanan; faiz (riba), aldatma (gharar) ve kumar (maisi) işlemlerini reddeden bir sistem üzerine kurulmuştur.

DEVAMINI OKU
EKONOMİ

Kapitalizmin Reçetesi: İslami Finans

19.4.2019

Kapitalizm ve paralelinde ortaya çıkan faiz anlayışının oluşturduğu ağır tahribat, İslami finans kavramının önemini gözler önüne seriyor.

DEVAMINI OKU
EKONOMİ

Günde 14 TL’ye Ev Sahibi Olmanın Yolu: FPK Sistemi

7.3.2019

FPK sistemiyle dar ve orta gelirli vatandaşların ev sahibi olmalarına katkı sağlayan FuzulEv, faizsiz, peşinatsız şekilde kredi ödemeleri olmaksızın da ev sahibi olunabileceğini ortaya koyuyor.

DEVAMINI OKU
EKONOMİ

Ev Almanın En Kolay Yolu: FPK Sistemi

19.11.2018

FPK sistemiyle dar ve orta gelirli vatandaşların ev sahibi olmalarına katkı sağlayan FuzulEv, faizsiz, peşinatsız ve kredi ödemeleri olmaksızın da ev sahibi olunabileceğini ortaya koyuyor

DEVAMINI OKU
EKONOMİ

İslamda Finans İnsan Meselesidir

16.11.2018

İslam’da finans meselesi, ancak kalbini azim ile donatmış olan güzel ahlâklı insanlar etrafında şekillenebilir!

DEVAMINI OKU
EKONOMİ

İstanbul’un Yükselen Yıldızı Başakşehir; Yatırım Yapıyoruz… Kazandırıyoruz…

16.7.2019

2000 yılından beri faaliyet gösteren Fuzul Yapı’nın merkez üssü konumdaki Başakşehir bölgesi altyapısı, gelişen çehresi, sakinlerine sağladığı sosyal imkanlar, ulaşımdan sağlığa çok geniş bir çerçevede yapılan yatırımlar ve yüksek yaşam kalitesi ile yükselişine devam ediyor.

DEVAMINI OKU